Огляд матчу ПСВ Ейндховен - ЦСКА

8-го грудня московському футбольному клубу ЦСКА належала заключна зустріч в рамках групового етапу Ліги Чемпіонів УЄФА 2015-2016. Суперниками підопічних Леоніда Слуцького були футболісти голландського ПСВ Ейндховена.

Перед заключним шостим туром Ліги Чемпіонів 2015-2016 футболісти ЦСКА втратили всі шанси на вихід з групи. Однак третє місце дозволило б "" армійцям "" потрапити у весну європейського сезону з третього місця. Такий результат дозволив би ЦСКА зіграти в матчах 1/16 Ліги Європи УЄФА. Для досягнення такого результату необхідна була перемога над ПСВ.

Московські "армійці" "перед початком зустрічі мали певні проблеми зі складом. Пропускали гру через травми Василь Березуцький (його місце в центрі оборони зайняв Березуцький Олексій), правий захисник Маріо Фернандес (на правий фланг вийшов Кирило Набабкін) і плеймейкер Роман Єременко.

Початок зустрічі пройшов з невеликою ігровою перевагою ПСВ. Саме через фланг Набабкіна голландці раз по раз будували свої атаки. Однак це не приносило результату. Футболісти ЦСКА не показували гострий контратакуючий футбол. Підопічні Слуцького в першому таймі не мали явних гольових моментів.

До середини першого тайму гра вирівнилася, але сам матч проходив у все тому ж неспішному темпі. Лише в заключній третині тайму Люк Де Енг капітан Ейндховена мав реальну гольову нагоду. Форвард ПСВ головою замикав подачу з правого флангу, проте з вигідної позиції з кількох метрів пробив прямо в руки Акінфєєву. Це був єдиний удар у площину "" армійських "" воріт у першому таймі. На 36-ій хвилині Зоран Тошич відповів єдиним ударом у площину воріт ПСВ. Після небезпечного штрафного з правого фланагу Тошич закрутив м 'яч у дальній верхній кут, проте голкіпер чемпіонів Нідерландів виручив свою команду.

Перший тайм завершився безгольовою нічиєю. Статистика володіння м 'ячем була на кілька відсотків більше у голландців, ударів у площину воріт було завдано по одному з кожного боку. Єдину жовту картку отримав гравець ЦСКА Понтус Вернблум. Лише статистика кутових була на користь "армійців" (4 проти 2).

Другий тайм почався в такому ж неспішному темпі. Глядачі до часу не бачили гострих атак. На полі почастішала силова боротьба, що спричинила за собою порушення правил з подальшими попередженнями. На 75-й хвилині гра "" вибухнула "". У ворота господарів був призначений пенальті за вельми спірний фол у штрафному майданчику Ейндховена на Зорані Тошиче. До м 'яча підійшов Сергій Ігнашевич. Захисник ЦСКА майстерно розвів по різних кутах футбольний снаряд і голкіпера. "" Армійці "" повели 1-0.

Після пропущеного м 'яча господарі відразу кинулися відігравати і це принесло свої плоди. Вже на 78-й хвилині після метушні в штафній плошаді ЦСКА м 'яч відскочив до капітана ПСВ. Люк Де Енг з кількох метрів вразив ворота "" армійців "". На табло загорівся нічийний результат.

Голландці горіли бажанням забити ще й їхню старанність було винагороджено. В останній десятихвилинці зустрічі хороший удар з ліннії штрафного вийшов у хавбека ПСВ Дейві Проппера. Півзахисник майстерно поклав м 'яч у кут воріт Акінфєєва.

Наприкінці матчу у Тошича була можливість відігратися. Вже в конпенсований час "" армійці "" отримали право на небезпечний штрафний. Однак рахунок на табло так і не змінився до фінального свистка.

Таким чином ЦСКА програв 1-2, що позбавило підопічних Слуцького участі в єврокубках. Футболістам же ПСВ Ейндховена тепер належить готуватися до матчів плей-офф Ліги Чемпіонів.